We wtorek, 15 marca, w Zduńskiej Woli odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Młodzi na progu” – kursu przygotowującego do przyjęcia sakramentu bierzmowania w Parafii św. Antoniego w Zduńskiej Woli, zorganizowanego i prowadzonego przez wspólnotę SILOE działającą przy parafii.
 
“Drugi etap przygotowania do sakramentu bierzmowania, prowadzonego przez naszą wspólnotę, powoli dobiega końca 😁
We wtorek, 15 marca, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Młodzi na progu” 😊 Tym razem podczas spotkania gościliśmy lidera naszej wspólnoty – Jacka, który podzielił się z nami swoim świadectwem oraz przedstawił nam jeszcze bliżej postać Ducha Świętego i opowiedział nam co nieco o Jego Darach i Charyzmatach 🥰
 
Wszystko to poprzedził jednak wspólny taniec z młodymi 😛
 
Pod koniec spotkania zawiązaliśmy na kursie małe grupki, w których będziemy spotykać się od następnego spotkania 😊”