„Niepubliczne Przedszkole Trampolina” w Henrykowie

Wpłacili już Państwo:
0.4%
z kwoty 225.000zł
PROGRAM: Niepubliczne Przedszkole i Żłobek TRAMPOLINA w Henrykowie
MIEJSCE: Zduńska Wola
ZBIERAMY DO: 2021-09-01
wybieram kwotę:
Dane personalne

Przekazywana kwota darowizny: 20,00zł

„Niepubliczne Przedszkole Trampolina” w Henrykowie
- informacje

Przedszkole w Henrykowie  to miejsce wyjątkowe, bo przygotowane dla tak niezwykłych istot, jakimi są dzieci. Miejsce, które będzie nie tylko przestrzenią do zabawy, ale także wszechstronnego rozwoju, aby dziecko kończyło edukację przedszkolną szczęśliwe, bogate
w doświadczenia, wrażliwe na drugiego człowieka oraz piękno otaczającego świata, gotowe zmieniać świat na lepsze.

Przedszkole będzie się mieściło w nowym budynku w  przestronnych i barwnych salach dostosowanych do zabaw i zajęć dydaktycznych. Każda sala wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne, a także w tablice multimedialne i podłogę interaktywną. Znajdą się tam  również nowoczesne i atrakcyjne, pomoce dydaktyczne, odpowiednie dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Komfortowe i estetyczne pomieszczenia przedszkola  będą w pełni dostosowane      do wymagań i potrzeb przyszłych wychowanków.

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom rodziców, tworzymy placówkę, która dba o wszechstronny rozwój ich dziecka.  Celem projektu jest zwiększenie dostępności  do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej, szerokiej oferty edukacyjnej: dodatkowych zajęć rozwijających kompetencje kluczowe i zajęć specjalistycznych wyrównujących szanse edukacyjne dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnościami oraz  organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Za wszelką pomoc, oraz każdą darowiznę serdecznie dziękujemy!

 

„Niepubliczne Przedszkole Trampolina” w Henrykowie
- wpłaty


Anonim

500,00zł

Dominik z-Siloe

100,00zł

Anonim

100,00zł

Anonim

200,00zł

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek TRAMPOLINA w Henrykowie

- pozostałe zbiórki