Wspólnota “Siloe” | Parafia Św. Antoniego w Zduńskiej Woli – Księża Orioniści
 
“Dziś (niedziela, 7 listopada) jest dla nas bardzo ważny dzień 🥰
“Kawa Księdza Orione” to inicjatywa, którą nasza wspólnota podjęła w 2019 roku, organizując poczęstunek, a więc kawę, ciastko, zimne napoje, dla naszych parafian po mszy świętej o godzinie 11 w plenerze 😊 Była ta odpowiedź na pragnienie, aby przy naszej parafii powstała wielopokoleniowa kawiarnia😍
Dzisiaj wydarzyło się to po raz kolejny 😁 Ale tym razem, zaprosiliśmy naszych parafian w miejsce, gdzie taka kawiarnia powstanie 😍 Oprócz pysznej kawy oraz domowych wypieków, którymi poczęstowaliśmy naszych gości, odbył się również kiermasz wartościowych książek oraz chrześcijańskich dewocjonaliów ☺️ Była to dla nas prawdziwa frajda, przyjmując i służąc naszym znajomym z parafii 🥰
Bardzo dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do tego, aby ten dzień wyglądał właśnie tak jak wyglądał ☺️ A oglądaliśmy żywy kościół i pełną Ewangelię 😍 Jesteście wspaniali 💗💗💗💗
_____________________________________________
Powstawanie naszej wielopokoleniowej kawiarni można wspierać na stronie internetowej https://pomagamzradoscia.pl
 
https://pomagamzradoscia.pl/donations/2064/