Dołącz do nas!
Chcesz założyć swoją zbiórkę?
Załóż darmowe konto i zacznij zbierać fundusze na spełnienie swoich marzeń!
Dom Rekolekcyjny św. Alojzego Orione w Brańszczyku, prowadzony przez Księży Orionistów, to miejsce duchowego odnowienia i wspólnoty. Oferuje całoroczne rekolekcje dla grup zorganizowanych, takich jak wspólnoty neokatechumenalne czy Domowy Kościół. Obiekt dysponuje 100 miejscami noclegowymi, kaplicą, salami konferencyjnymi oraz przestrzenią przyjazną osobom z niepełnosprawnościami. W ramach Centrum Księdza Orione działa również inicjatywa „Drabina Jakubowa”, organizująca rekolekcje dla osób z niepełnosprawnościami i wolontariuszy.
Każda wpłata to realna pomoc dla naszych podopiecznych. Dzięki Twojemu wsparciu możemy zapewniać seniorom jeszcze lepszą opiekę, ciepło codzienności i poczucie, że są ważni.
Dołącz do nas – razem możemy więcej!
Załóż darmowe konto i zacznij zbierać fundusze na spełnienie swoich marzeń!

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje o możliwościach wsparcia zbiórek na pomoc. Nasze cele są bliskie sercu wielu osób.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona zaprojektowana i stworzona przez WebHeaven.